Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti

Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud: Tulen ise järele, Omniva pakiautomaat, Itella SmartPost pakiautomaat, Kuller.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

E-poe tellimusi töödeldakse tööpäevadel (E – R 09:00-16:30). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 16:30, töödeldakse tellimust järgmisel esmaspäeval. Nädalavahetusel ja riiklikel pühadel tehtud tellimused töödeldakse puhkepäevale järgneval tööpäeval.

Kauba tarneaeg on märgitud veebilehel olevas tootekirjelduses. Polaver OÜ laos olevad kaubad jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1 kuni 4 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Kaubad, mille juures on märge „Saadaval järeltellimisel“, jõuavad ostja määratud sihpunkti kauba juures märgitud tarneaja jooksul.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Tulen ise kaubale järele – tasuta

Kõiki e-poes müüdavaid kaupu on võimalik kätte saada Polaver OÜ kauplus-laost aadressil Betooni tn 1f, Lasnamäe linnaosa, Tallinn. See on kõige soodsam viis kaubad kätte saada. Te ei pea maksma mingeid lisatasusid.

Kui soovite ise tulla e-poest ostetud kaupadele järele, tuleb tellimuse vormistamisel valida transpordiviiside seast “Tulen ise järele”.

Kui tellimus on komplekteeritud, saadame Teile vastavasisulise teate e-posti teel. Palume tellitud kaubale järele tulla 3 tööpäeva jooksul alates teate saamisest.

Kaupadele on võimalik järele tulla Polaver OÜ lahitoleku aegadel.

NB! Kauba kättesaamisel on vaja esitada isikut tõendav dokument. Kui soovite, et Teie tellimuse saaks kätte teine isik, palun andke meile sellest teada telefoni teel.

Omniva pakiautomaat – 4 €

Omniva pakiautomaat on paindlik moodus kauba kättesaamiseks. Pakiautomaadid asuvad reeglina kaubanduskeskuste läheduses ning paki saab kätte ööpäevaringselt.

Peale teavitava SMS-i saamist minge pakiautomaadi juurde, sisestage SMS-ga saadud uksekood ja võtke pakk välja.

Omniva pakiautomaati mahuvad saadetised, mille pakendi maksimaalsed mõõdud on 39x38x64 cm (kõrgus x laius x pikkus). Kui ostukorvis pakiautomaadi valikut ei kuvata, siis tellitud kaup ei mahu pakiautomaati.

Omniva pakiautomaadi teenuse hind on 4 €, olenemata tellitud kaupade kogusest või paki suurusest.

Itella SmartPost pakiautomaat – 4 €

Itella SmartPost pakiautomaadid asuvad reeglina siseruumides ning on ligipääsetavad ainult kaubanduskeskuste või poodide lahtioleku aegadel.

Peale teavitava SMS-i saamist minge pakiautomaadi juurde, sisestage SMS-ga saadud uksekood ja võtke pakk välja.

Pakiautomaati mahuvad saadetised, mille pakendi maksimaalsed mõõdud on 60x36x60 cm (kõrgus x laius x pikkus). Kui ostukorvis pakiautomaadi valikut ei kuvata, siis tellitud kaup ei mahu pakiautomaati.

Itella SmartPost pakiautomaadi teenuse hind on 4 €, olenemata tellitud kaupade kogusest või paki suurusest.

Kulleriga koju – varuosad 9 €, jalgratas 14 €, eriratas 36 €

Valides kohaletoimetamisviisiks “Kuller”, tuuakse tellitud kaup Teie poolt märgitud aadressil asuva hoone välisukseni. Kuller võtab Teiega ühendust ning lepib kokku täpse kohaletoimetamise aja. Kauba toob kohale Bentte või Omniva kuller.

Kulleriga saadetav jalgratas on pakendatud karpi, poolkarpi või kilesse. Teil tuleb omal paika panna juhtraud ja pedaalid ning esiratas, kui see on ära võetud.

Kullerteenuse hind varuosade ostu puhul on Eesti piires 9 €, olenemata tellitud kaupade kogusest või paki suurusest.

Kullerteenuse hind jalgratta ostu puhul on Eesti piires 14 €, olenemata tellitud jalgratta suurusest.

Kullerteenuse hind eriratta ehk täiskasvanute kolmerattalise jalgratta ostu puhul on Eesti piires 36.