Panther jalgrattad – 120 aastat kvaliteeti, mitmekesisust ja brändi traditsioone

1896. aastal asutati Magdeburgis Pantherwerk. Umbes samal ajal alustas Braunschweigis Braunschweiger Fahrradwerke AG Brunsviga jalgrataste tootmist. Ettevõte laienes kiiresti ja ostis 1907. aastal Pantherwerk tehase. Uus ettevõte sai nimeks Panther Fahrradwerke, mis püsib tänaseni.

Panther jalgrattad olid tuntud oma kõrge kvaliteedi poolest. Logol oli kujutatud hüppav panter. Panther jalgratastel sõites tulid maailmameistriteks sellised ratturid nagu Willy Arend (1876-1964), Thaddäus Robl (1877-1910) ja Anton Huber (1878-1961).

Traditsioonide kohaselt toodetakse tänaseid Panther jalgrattaid endiselt käsitsi ning parima kvaliteediga. Logol on kujutatud kõndiv panter.

Sinagi võid saada Panther jalgratta uhkeks omanikuks!

.

Lasterattad

Üks Panther tugevusi on laialdane lasterataste valik. Lasterattad on kaunilt disainitud, kvaliteetsed ja ohutud. Geomeetria on spetsiaalselt kohandatud väiksemate ratturite vajadustele. Panther lasterattaga sõidab Sinu laps ohutult ja rõõmsalt – ja seda juba algusest peale!

Linnarattad

Linnaratas on sõiduvahend igaks päevaks. Mugava istumisasendi ja töökindla rummusisese käiguvahetusega rattaga saad hõlpsasti tööle, poodi või jäätisekohvikusse.

Linnarattad on Pantheri tugevaim segment. Need on loodud ja testitud kasutamiseks linnas ning tagavad pingevaba ja nauditava sõiduelamuse lühikestel või keskmistel vahemaadel.

Retrorattad

Panther retrokategooriast leiad stiilsed ja elegantsed linnarattad – nostalgilised, kuid samas kaasaegsed. Pehme sadul ning laiemad rehvid pakuvad täiendavat mugavust igapäesõitudeks.

Cargo jalgrattad

Cargo jalgrattad on neile, kes vajavad mõnikord rohkem ruumi kasti, lemmiklooma või suuremate ostude transportimiseks. Panther Montpellier kaubaratas on ideaalne partner sellisteks väljakutseteks.

Fixie jalgrattad

Stiilsed fixie jalgrattad on varustatud kõigega, mida vajad läbi linnadžungli sõitmiseks. Kvaliteetne alumiiniumraam ja kerged jooksud tagavad hea juhitavuse. Mis kõige tähtsam: stiil on õige!

Matkarattad

Kui soovid jalgrattaga pikemaid reise teha, tagavad Panther matkarattad mugava sõidu isegi tunde sadulas istudes. Kvaliteetsed pidurid, tugevad pakiraamid ning LED-valgustussüsteemid loovad ideaalsed tingimused muretuks kulgemiseks maal või pikematel rattaretkedel.

Elektrirattad

Elektrirataste tootmine on viimastel aastatel tohutult arenenud. Panther esitleb elektrirattaid Chamonix, Rivoli ja Nancy, mis on spetsiaalselt loodud ja testitud kasutamiseks linna- või matkateedel.

Boschi dünaamiline Active Line mootor ja tuntud Saksa tootjate kvaliteetsed komponendid pakuvad turvalist kulgemist ka pikkadel reisidel. See kombinatsioon võimaldab toota vastupidavaid, minimaalse hooldusvajadusega ning väga mugavaid elektrirattaid, mis vastavad täielikult Panther kvaliteetbrändi traditsioonidele.